با سس هزار جزیره سگ های شکاری تربیت کنید

می تواند یک غذا باشد، اما ده ها سس؛ تند، شیرین، تند، سبک و تازه، یا غلیظ و چرب و با هر یک از آنها ظرف به طرق مختلف آشکار می شود و فقط مهم است که سس خوشمزه و سالم را انتخاب کنید.

سس هزار جزیره ساده ترین راه برای تنوع بخشیدن به طعم غذاهای آشنا است و به راحتی می توان آنها را تهیه کرد.

یک دسته کامل را در فروشگاه خریداری کرد اما قبل از آن، بهتر است بفهمیم که چه سس هایی هستند و کدام یک مفید هستند.

به طور معمول، سس ها را می توان به “لبنیات”، “میوه و سبزیجات” و مخلوط های مختلف تقسیم کرد و شیر خشک، ماست، خامه ترش و … به لبنیات اضافه می شود به عنوان مثال، سس مایونز یا تارتار.

سس معروف سس کچاپ، تکمالی و آناناس تند و شیرین از سبزیجات و میوه ها تهیه می شود و سس هایی بر پایه غذاهای تخمیر شده، سرکه و سایر افزودنی ها وجود دارد: صدف، سویا و صدها مورد دیگر.

همه سس ها را می توان در خانه درست کرد، اما درست کردن بیشتر سس ها به زمان زیادی نیاز دارد و همه مواد را نمی توان یافت.

سس هزار جزیره

سس های خانگی ساخته شده از محصولات طبیعی برای مدت زمان بسیار کوتاهی، فقط چند روز نگهداری می شوند (بعضی از آنها را می توان کنسرو کرد) و آنها مفیدترین هستند، اما نه برای همه.

خرید سس در فروشگاه راحت تر است، اما باید مراقب باشید و اغلب سس های کارخانه ای به دلیل افزودنی های مضر ماندگاری طولانی و قوام پایداری دارند.

فواید سس ها
نه تنها برچسب روی بسته به درک اینکه آیا سس انتخاب شده مفید است یا خیر کمک می کند و خیلی به ویژگی های فردی بستگی دارد – به عنوان مثال، سس های چرب را نمی توان با بیماری های خاص خورد بنابراین توصیه های پزشک را در مورد رژیم غذایی خود رعایت کنید.

معمولا سس ها محصولاتی با ترکیب غنی و طعم روشن هستند و آنها حاوی مقدار زیادی ادویه، نمک، روغن هستند، بنابراین می توان آنها را در مقادیر کم خورد و به غذاهای دیگر اضافه کرد.

هنگامی که پرخوری، حتی طبیعی ترین محصول آسیب می رساند، همه چیز در حد اعتدال خوب است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.