حوله تن پوش گلبافت بچه گانه باعث آتش گرفتن برج 20 طبقه شد

چگونه بهترین حوله حمام را انتخاب کنیم؟ بهترین حوله حمام برای خانه من چیست؟ اگر شلوار خود را کنار هم می‌چینید یا فقط وسایلی را در خانه خود بازسازی می‌کنید، اینها چند سؤال مهم هستند که باید هنگام خرید در نظر بگیرید – در نهایت، زیبایی همه چیز نیست و باید از برخی جزئیات مهم آگاه باشید.

ویژگی های خانه خود را در نظر بگیرید
ممکن است بدیهی به نظر برسد، اما هنگام خرید حوله تن پوش گلبافت بچه گانه، مهم است که محل نگهداری و خشک کردن را در نظر بگیرید و حوله‌های سنگین‌تر ضخیم‌تر هستند و زمان بیشتری برای خشک شدن دارند.

بنابراین، اگر بند رخت ندارید یا به نور خورشید دسترسی ندارید، بهتر است حوله هایی با وزن کمتر انتخاب کنید که با وجود نرمی کمتر، سریعتر خشک می شوند.

وزن های مختلف را احساس کنید
حوله ها مستقیماً با پوست شما در تماس خواهند بود، بنابراین مهم است که لمس آنها را احساس کنید و نرمی هر محصول را بررسی کنید و این تجربه در انتخاب اقلامی که باید به خانه ببرید، تفاوت را ایجاد خواهد کرد.

حوله تن پوش گلبافت بچه گانه

نکته دیگر این است که حوله را در سطح چشم بیاورید و ارتفاع کرک را بررسی کنید و هرچه بالاتر باشد، حوله نرم تر خواهد بود.

ترکیب محصول را بررسی کنید
حوله هایی با غلظت بالاتر الیاف طبیعی راحتی بیشتر و جذب بهتری را ارائه می دهند بنابراین، در صورت امکان، محصولاتی را انتخاب کنید که 100٪ پنبه هستند.

پارچه های مخلوط معمولاً مقرون به صرفه تر هستند و همچنین می توانند انتخاب خوبی باشند، اما مهم است که به یاد داشته باشید که لمس نرم کمتری دارند، جذب کمتری دارند و همچنین می توانند پس از چند بار شستشو کمی زبر شوند.

نوع نخ را بشناسید
نوع نخی که پارچه از آن ساخته شده است بر برخی ویژگی های حوله مانند دوام و مقاومت تأثیر می گذارد و در میان متداول‌ترین‌ها می‌توان به نخ تک (همچنین نخ تک نامیده می‌شود) که حس صافی دارد.

نخ شانه شده که دارای الیاف بلندتری است و تشکیل توپ را دشوار می کند و نخ های پیچ خورده (یا دوتایی) که در هم تنیده شده اند (پیچ خورده) که ماده ای مقاوم تر و بادوام تر ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.