دستگاه فشار خون دیجیتال را فقط از این فروشگاه بخرید

مطالعات همچنین نشان داده اند که بیمارانی که برای اندازه گیری فشار خون خود در خانه آموزش دیده اند، ممکن است کنترل فشار خون را با بهبود انطباق، بهبود بخشند، زیرا آنها بیشتر در مراقبت از خود مشارکت می کنند و در عین حال کاهش هزینه های مراقبت های بهداشتی با کاهش تعداد مراجعات به کلینیک.

با این اوصاف، اگر به دنبال دستگاه فشار خون خانگی هستید، اینها معیارهایی هستند که باید قبل از خرید آن را در نظر بگیرید:

در مورد نوع دستگاه فشار خون دیجیتال تصمیم بگیرید

می توانید با پزشک یا داروساز خود صحبت کنید زیرا آنها می توانند در انتخاب بهترین مدل برای شما کمک کنند و ممکن است بپرسید که آیا تیم مراقبت های بهداشتی شما می تواند دستگاه خانگی خاصی را پیشنهاد دهد که آنها به کار با آن عادت دارند.

شما ممکن است تصمیم بگیرید که آیا مدل هایی را ترجیح می دهید که برقی و یا باتری دارند.

مدل دستگاه فشار خون دیجیتال omron، نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک را انتخاب کنید و کاف‌های فشار خون دستی باید با استفاده از یک لامپ لاستیکی در انتهای کاف پمپ شوند.

دستگاه فشار خون دیجیتال omron

دستگاه فشار خون دیجیتال نیز باید دور بازوی شما پیچیده شوند، اما به طور خودکار با فشار دادن دکمه باد می‌شوند، فشار خون را ثبت می‌کنند و آن را روی صفحه نمایش دیجیتال روی صفحه نمایشگر نمایش می‌دهند.

خود پایش فشار خون در خانه با ارائه اطلاعات تکمیلی به پزشکان شاغل، یک مکمل مهم برای اندازه گیری کلینیک است.

تشخیص و درمان دقیق تری را در پیگیری طولانی مدت فشار خون بالا امکان پذیر می کند و همچنین به شما اجازه می‌دهد که چندین قرائت به‌طور میانگین در طول زمان انجام شود و اندازه‌گیری‌ها در محیط معمول شما انجام شود.

شما ممکن است تصمیم بگیرید که آیا مدل هایی را ترجیح می دهید که برقی و/یا باتری دارند.

مدل تورم دستی، نیمه اتوماتیک یا اتوماتیک را انتخاب کنید.

کاف‌های فشار خون دستی باید با استفاده از یک لامپ لاستیکی در انتهای کاف پمپ شوند.

دستگاه فشار خون دیجیتال نیز باید دور بازوی شما پیچیده شوند، اما به طور خودکار با فشار دادن دکمه باد می‌شوند، فشار خون را ثبت می‌کنند و آن را روی صفحه نمایش دیجیتال روی صفحه نمایشگر نمایش می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.