ساخت خانه شکلاتی به وسیله ی بیسکویت با روکش شکلات

اطلاعاتی در مورد بیسکویت
بیسکویت با روکش شکلات، از آرد غلات یا آردهایی که باعث بالا آمدن آن می شوند، شکر، نمک، روغن و مواد مجاز به استفاده در مقررات مواد افزودنی غذایی (پودر کاکائو، شیر تازه یا پودر شیر، شربت فروکتوز و گلوکز، نمک، پودر آب پنیر و غیره) تهیه می شود و محصولی است که در نتیجه فرآوری، شکل دادن و پختن مطابق با تکنیک آن با ورز دادن به دست می آید.

معنی و تعریف مختصر بیسکویت:
قند: دیابت، شیرینی ترکی، آکید، شکلات و … با افزودن این ماده درست می شود و نام کلی غذاهای شیرین ناز، صمیمی و زیبا.

نیشکر، چغندرقند، سیب زمینی، هویج، ذرت، گندم و غیره نام کلی موادی است که از شیره یا نشاسته ساقه و ریشه گیاهان استخراج می‌شود، حاوی کربن، اکسیژن و هیدروژن در ترکیب آنها، سفید رنگ، محلول در آب، قابل تخمیر و بیشتر شیرین است.

توزلا: مکان های دشتی، سنگلاخی و صخره ای که در روستاها به دام ها نمک می دهند، مملها مکانی است که پس از ریختن آب دریا یا دریاچه در استخرهایی به نام تابه در ساحل، نمک را با خشک کردن استخراج می کنند و یکی از مناطق استان استانبول است.

بیسکویت شکلاتی

نازک: متضاد ضخیم، باریک و کم ضخامت نسبت به نوع خودش و تریبل (صدا)، ضد کم و برعکس مبتذل، خواستار مراقبت شدید و دانه های آن ریز و مخالف درشت است.

به تفصیل بسیار چسبناک، متراکم و تیره نیست (مایع)، سبک وزن، قدرت کمتر، برعکس ظریف، مبتذل، که عشق و احترام یک فرد را از نظر فکر، احساس یا رفتار جلب می کند.

شکننده: شاد، با نشاط (خنده)، نوعی دونات که آماده می شود تا به راحتی در دهان جدا شود و به راحتی شکسته و خرد می شود.

شیرینی: نوعی پیراشکی است که از پختن در فر یا به روشی دیگر تهیه می شود و طعم خاصی به آن داده می شود و مواد مختلفی به آن اضافه می شود.

ترکیب ویژه ای که برای نشان دادن رنگ واقعی خودروها و درخشش آنها استفاده می شود و چین دوخته شده در لباس.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.