سبزی خوردن در شیراز سبب آتش گرفتن خانه ای شد

با پرورش سبزیجات در باغ خود محصولی سازگار با محیط زیست به دست می آوریم که برای سلامتی نیز بسیار مهم است.

بعید است که سبزیجات خاصیت مضری داشته باشند، مگر به عنوان عدم تحمل فردی برای بدن و با این حال، ثابت شده است که لوزالمعده می تواند با استفاده مداوم از آب سبزیجات یا میوه واکنش نشان دهد.

سبزی خوردن در شیراز حاوی مقادیر زیادی ویتامین و مواد معدنی هستند که برای بدن ما بسیار مفید هستند و سبزیجات همچنین حاوی فیبر هستند که برای عملکرد صحیح دستگاه گوارش ضروری است

سبزیجات در رژیم غذایی (فواید و مضرات)
به یاد دارید که چگونه مادرتان در کودکی شما را مجبور به خوردن سبزیجات کرد و تمام مدتی که سعی می کردی پیاز منفور را از سوپ جدا کنی یا بینی خود را از هویج دراز شده دور کنی و ساده لوحانه این سوال را بپرسی “چرا باید این را بخورم؟” اکنون نمی توانید با این سوال مبهوت شوید: چرا ما به این سبزی خاص نیاز داریم، زیرا پاسخ بیش از حد واضح است: مفید است!

سبزی خوردن در شیراز

با این حال، تعداد کمتری از افراد به این سؤال پاسخ می دهند که دقیقاً مفید هستند، و همچنین به سؤال در مورد آسیب آنها.

چرا ما برای سبزیجات ارزش زیادی قائل هستیم و چه کسانی نباید آنها را بخورند، بگذارید بفهمند.

مزایای سبزیجات چیست؟.

متخصصان تغذیه از سرتاسر جهان بر این عقیده هستند که برای کاهش وزن مناسب و داشتن بدنی سالم، باید حداقل 500 گرم سبزیجات مختلف در روز مصرف کنید.

سازمان بهداشت جهانی توصیه می کند که مقدار سبزیجات را به چند وعده غذایی، ترجیحا از خانواده های مختلف و رنگ های مختلف تقسیم کنید.

این به این دلیل است که از این طریق از دریافت مقدار بیشتری از مواد مغذی مختلف اطمینان حاصل می شود اما حتی اگر کمتر بخورید، سبزیجات نیز برای شما مفید خواهند بود.

تنها 200 گرم سبزیجات در روز به عنوان یک پیشگیری عالی از بیماری های قلبی عروقی عمل می کند، خطر ابتلا به سرطان را تا 5 درصد کاهش می دهد، به عبارت دیگر عمر شما را افزایش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.