فرش دستباف ابریشم سالاری یار شما در روزهای سرد

آیا باید فرش سازنده خود را ارتقا دهید؟

هنگام خرید یک خانه جدید، تصمیمات زیادی در مورد کارهای نهایی وجود دارد و یکی از مهمترین تصمیماتی که باید بگیرید این است که چه چیزی را روی کف خود نصب کنید.

پیشنهاد استاندارد یک سازنده بسته به قیمت سازنده و خانه متفاوت است و برخی از سازندگان فرش استاندارد را با گزینه ارتقاء ارائه می دهند.

فرش دستباف ابریشم سالاری، فرشی با الیاف طبیعی است که بر اساس مواد گیاهی ایجاد می شود و طرفداران زیادی در سراسر جهان دارد.

فرش سازندگان استاندارد
بیشتر سازندگان دارای عرض “استاندارد” هستند که در قیمت خانه گنجانده شده است.

باز هم، پیشنهادات دقیق بین سازندگان متفاوت است، اما برای اهداف این مقاله، ما آنچه را که بیشتر سازندگان در سطح مبتدی تا قیمت متوسط ​​ارائه می‌دهند، در نظر خواهیم گرفت.

معمولاً در این سناریوها، تخته پهن باندی که وارد می‌شود معمولاً در حدود یک تبر بلوط خرد شده 30 گرمی است، یا شاید به سبک بربری با انتهای پایین.

مشکل این پیشنهادها این است که برای اکثر مردم، به ویژه خانواده های چند نفره که خانه مشترک دارند، به اندازه کافی دوام ندارند.

فرش ابریشم

این دقیقاً همان چیزی است که سازنده می‌خواهد: به شما فرشی زیربنایی ارائه دهد، شما را به “ارتقا” ترغیب کند.

گزینه های ارتقا یافته ممکن است شامل افزایش به حدود 35-40 اونس ساکسون یا 28 اونس بربر باشد چیزی که من معمولاً فرش های با کیفیت بالا را در نظر نمی گیریم.

با ارتقای سازنده، بیشتر از وزن فرش اغلب تغییر می کند.

ارتقاء به ندرت همان سبک فرش با افزایش وزن است و معمولاً ارتقاء مجموعه‌ای کاملاً متفاوت از فرش است، به این معنی که ظاهر فرش می‌تواند کمی متفاوت باشد و گاهی اوقات حتی نوع الیاف ممکن است تغییر کند الیاف پلی‌استر را می‌توان به صورت استاندارد و با ارتقاء به الیاف نایلون ارائه کرد.

با این حال، بارزترین، معمولاً افزایش انتخاب رنگ زمانی است که به فرشی می روید که با هزینه اضافی در دسترس است.

ممکن است انتخابی از سه یا چهار رنگ در محدوده استاندارد داشته باشید، اما ارتقاء می تواند راه را برای انتخاب هشت یا حتی ده رنگ باز کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.