فرش دستباف اصفهان طرح گنبد بهترین طرح در خارج از کشور شناخته شد

همان طور که می دانید فرش دستباف اصفهان طرح گنبد نیروی کار فراهان در تمام جنبه های تجارت باستانی ما ماهر است و چشم باز نسبت به به روزترین تکنولوژی و گرایش های طراحی دارد.

مشتریان وفادار ما در ایران، آمریکای شمالی و اروپا می‌دانند که ما به شدت در تمام جنبه‌های کسب‌وکار خود از تهیه بهترین پشم‌ها و رنگ‌های طبیعی گرفته تا طراحی و تولید مشارکت داریم.

مهمتر از همه، مشتریان ما در اولویت هستند و موفقیت های طولانی مدت آنها موفقیت ما را تضمین کرده است. فرش یک کف پوش نساجی است که معمولاً از یک لایه بالایی از شمع متصل به پشتی تشکیل شده است.

شمع به طور سنتی از پشم ساخته می شد، اما از قرن بیستم الیاف مصنوعی مانند پلی پروپیلن، نایلون یا پلی استر اغلب استفاده می شد، زیرا این الیاف ارزان تر از پشم هستند.

شمع معمولاً از تافت های پیچ خورده تشکیل شده است که معمولاً برای حفظ ساختار خود تحت عملیات حرارتی قرار می گیرند. اصطلاح فرش اغلب در زمینه ای مشابه با اصطلاح قالی استفاده می شود، اما قالیچه ها معمولاً کوچکتر از یک اتاق در نظر گرفته می شوند و به زمین متصل نیستند.

 

عکس فرش پشمی ترکی فرش پشمی ترک از فرش ها برای اهداف مختلفی استفاده می شود، از جمله عایق کردن پای فرد از کاشی سرد یا کف بتنی، راحت تر کردن اتاق به عنوان مکانی برای نشستن روی زمین (مثلاً هنگام بازی با کودکان یا به عنوان سجاده نماز)، کاهش صدایی از راه رفتن (به ویژه در ساختمان های آپارتمانی) و افزودن دکوراسیون یا رنگ به اتاق.

فرش ها را می توان در هر رنگی با استفاده از الیاف رنگ شده متفاوت ساخت. فرش ها می توانند انواع مختلفی از نقش ها و نقوش داشته باشند که برای تزئین سطح استفاده می شوند.

فرش در موسسات صنعتی و تجاری مانند فروشگاه های خرده فروشی و هتل ها و در خانه های شخصی استفاده می شود. امروزه طیف وسیعی از فرش‌ها و قالی‌ها با قیمت‌ها و سطوح کیفی مختلف در دسترس هستند.

از فرش‌های ارزان قیمت مصنوعی که در کارخانه‌ها به‌طور انبوه تولید می‌شوند و در ساختمان‌های تجاری استفاده می‌شوند تا فرش‌های پشمی دست‌باف گران‌قیمتی که در منازل شخصی مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.