فلفل سفید قد شما را افزایش می دهد

فریش می گوید. این گیاه خود یک انگور بالارونده است و بهترین مزارع فلفل سفید انگورهای خود را روی درختان بلند و لاغر می‌کارند. فلفل با کیفیت پایین‌تر در بالا رفتن از قطب‌های بتنی یا پشته‌های بلوک‌های خاکستری رشد می‌کند.

همه دانه‌های فلفل سبز شروع می‌شوند، سپس مانند گوجه‌فرنگی، با رسیدن به رنگ نارنجی و قرمز در می‌آیند. اکثریت قریب به اتفاق فلفل کالایی (چه سیاه و چه سفید) کمتر از حد رسیده برداشت می شود.

زیرا طعم تندتر ماندگاری بیشتری دارد. فریش می‌گوید دانه‌های فلفل بهتر هنگام رسیدن، برای طعمی پیچیده‌تر، ظریف‌تر و میوه‌تر چیده می‌شوند.

دانه های فلفل سفید از همان میوه به دست می آیند، اما پوست آن جدا می شود. فریش توضیح می‌دهد که در مورد فلفل سفید دو سنت وجود دارد سنت اروپایی، که عمدتاً به رنگ و نه طعم مربوط می‌شود.

و سنت آسیای جنوب شرقی و کانتونی، که در آن از میوه‌ی دانه‌ی فلفل برای تخمیر چاله استفاده می‌شود. طعم بسیار لذیذتر، اومامی.» او اضافه می کند.

که در هر دو مورد، دانه های فلفل تازه (معمولاً سبز یا در مراحل اولیه رسیدن) در آب خیس می شوند تا پوست شل شود.

دانه‌های فلفل تازه برای چند روز (سنت اروپایی) یا تا چند هفته خیس می‌شوند، مانند فلفل سفید تخمیری و تخمیر شده از جزیره بانکا در اندونزی.

فلفل

فلفل سفید یک افزودنی عالی برای غذاهای شور و خامه ای و همچنین نشاسته هایی مانند پوره سیب زمینی و فرنی برنج است. فریش می‌گوید به‌خوبی با جوز هندی و زنجبیل در غذاهای شور، در امتداد ترکیب چهار ادویه فرانسوی، جفت می‌شود.

معمولاً در غذاهای با رنگ روشن یا سفید، مانند سس خامه ای، که طعم و مزه فلفل دلخواه است، اما نه ظاهر فلفل، استفاده می شود.

هر دو دانه فلفل سیاه و سفید حاوی ترکیب آنتی اکسیدانی پیپرین هستند، همان چیزی که احساس گرما یا تندی را در زبان ما ایجاد می کند. گفته می شود.

که پیپرین به بهبود گردش خون و کاهش التهاب کمک می کند. به اشتراک می گذارد که پیپرین «به ویژه به عنوان تقویت کننده فراهمی زیستی مواد مغذی قدرتمند است.

این ما را قادر می‌سازد تا ریزمغذی‌های مفید موجود در سایر غذاها را بیشتر جذب کنیم تا بتوانیم تأثیر آنها را به حداکثر برسانیم. او توضیح می دهد که به همین دلیل است.

که زردچوبه و فلفل سیاه اغلب در دستور العمل ها یا مکمل ها با هم جفت می شوند، زیرا پیپرین به بدن کمک می کند تا بیشترین استفاده را از کورکومین موجود در زردچوبه داشته باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.