قیمت انواع میوه خشک

امروزه مصرف میوه‌های خشک نسبت به چند سال قبل بسیار بیشتر شده است و جایگزین آجیل و بسیاری از تنقلات دیگر شده اند به خصوص این که انواع میوه خشک در بازار وجود دارد که هر نوع سلیقه خاصی را به خوبی برآورده کرده و تامین خواهد کرد همچنین برای اطلاع از قیمت انواع میوه مزبور باید با تولید کننده این محصول ارتباط برقرار کرد و از نرخ روز آن به طور دقیق باخبر شد تا به این ترتیب این محصول با حداقل قیمتی که امکان دارد برای آنها ارسال گردد و در اختیارشان قرار داده شود.

آنچه در این مقاله می‌خوانید:

قیمت انواع میوه خشک

انواع میوه خشک

انواع میوه خشک استفاده از میوه خشک سابقه و تاریخی بسیار طولانی دارد و برخی از میوه ها از گذشته به روش سنتی خشک شده و در فصول مختلف سال مصرف می شدند اما رواج مصرف میوه خشک اخیر بسیار زیاد شده است و علت این مسئله نیز پیدایش تکنولوژی ها وسایلی است که این محصول را به راحتی خشک کرده و آن را عرضه می کنند.

امروزه از همه میوه ها و در کمترین زمان میوه خشک به دست می آید و این فرآیند ممکن است برای برخی از میوه ها متفاوت باشد به طوری که برخی از آنها به شکل ورقه برش خورده و خشک می شوند در حالی که برخی دیگر مانند خرما به حالت چیپس در می آیند یا برخی حالت حبه پیدا کرده و خشک می شوند بنابراین تنوع در میوه های خشک از نظر شکل بسیار زیاد است.

برای هر میوه ای که شما فکرش را بکنید تجهیزات و وسایلی ابداع شده است که امکان خشک کردن آن را در کمترین زمان ممکن می سازد ولی در گذشته از روش‌هایی مانند قرار دادن میوه در مقابل خورشید استفاده می شد همچنین امروزه دستگاه های خانگی و صنعتی خاصی ساخته شده اند که طی چند دقیقه یا چند ساعت میوه خود را خشک کرده و رطوبت آن را کاملاً خارج می کنند به همین دلیل است که تنوع در این محصولات بیشتر شده و روز به روز بر تعداد میوه های خشک زیادتر می شود.

انواع میوه های خشک به صورت با پوست یا بدون پوست خشک وجود دارد مثلا میوه سیب را پوست کنی کرده و بخش گوشی آن را به صورت اسلایس خشک نمایند یا آن را با همان پوست خشک کرده که این دو از نظر حضرت طعم تفاوت خاصی با هم ندارند اما از نظر ارزش غذایی بین این دو تفاوت چشمگیری دیده می شود.

استفاده از روش های خانگی برای خشک کردن میوه ها نیز امروزه بسیار متداول شده است به طوری که با استفاده از دستگاه هایی مانند مایکروویو و بخاری گازی یا قرار دادن میوه در مقابل نور خورشید می توان این نوع میوه را در خانه خشک کرد ولی در مقیاس صنعتی از دستگاه های بزرگ استفاده می شود که قادرند میوه را به سرعت خشک کرده و بسته بندی نمایند تا به بازار عرضه شوند.

روش صنعتی تولید انواع مختلف میوه تا اندازه کمی از ارزش غذایی میوه می کاهد چون از حرارت های نسبتاً بالا برای خشک کردن میوه استفاده می شود و این مسئله باعث از بین رفتن برخی از ویتامین های موجود در این محصول خواهد شد به همین دلیل روش‌های سنتی از نظر تغذیه مناسب تر هستند.

برای انجام صادرات این محصول به کشورهای دیگر روش تولید سنتی مناسب نبوده و باید حتماً از روش تولید صنعتی برای ساخت و تهیه این میوه ها استفاده شود و در پایان نکته‌ای که در مورد بازار فروش این محصول بسیار اهمیت دارد نوع بسته بندی آن است که بهترین بسته بندی باعث فروش هر چه بهتر این محصول می شود.

قیمت میوه خشک

قیمت میوه خشک انواع مختلف میوه از نظر قیمت باید با هم دارای تفاوت زیادی هستند به طوری که برخی از آنها مانند میوه آناناس قیمت بالایی دارند اما برخی دیگر مانند سیب از قیمت ارزان تری برخوردارند و این مسئله در مورد قیمت سایر میوه های خشک نیز دقیقاً تظاهر پیدا می کند بنابراین هر چه میوه تازه یک محصول گران تر باشد میوه خشک به دست آمده از آن نیز به قیمت بالایی خواهد داشت.

از مواردی که بر قیمت میوه خشک می تواند تاثیر بگذارد روش خشک کردن آن است به این معنی که استفاده از روش های سنتی باعث افزایش قیمت میوه می شود اما چنانچه از دستگاه های صنعتی برای خشک کردن میوه استفاده نشود در کاهش قیمت آن موثر خواهد بود و قیمت بسیار ارزانتر می شود.

در عرضه یک محصول به بازار بسته بندی آن نیز اهمیت بسیار زیادی دارد به طوری که بهترین نوع میوه خشک شده چنانچه در بسته بندی مناسب قرار داده نشود ارزش فروش پایینی دارد و میوه های با کیفیت متوسط اگر در بسته بندی لوکس و لاکچری قرار داده شوند طبیعتاً قیمت بسیار بیشتری در بازار برای آنها پرداخت می شود و به خصوص از نظر صادراتی محصولاتی بسیار مناسب تر خواهند بود و حجم قابل توجهی از درآمد ارزی را با خود به همراه خواهند آورد.

برای اطلاع از قیمت نمونه های مختلف این میوه ها از این سایت به عنوان سایت فروشگاهی تولید کننده استفاده می شود که لیست قیمت انواع مختلف میوه ها به صورت روزانه در آن درج می گردد و مشتری از بین بسته بندی های مختلف این محصول گزینه دلخواه خود را انتخاب کرده و از قیمت آن باخبر می شود و در نهایت درخواست این محصول را برای خود ثبت سفارش می کند تا در کمترین زمان بهترین میوه بسته بندی شده در اختیار آنها قرار گیرد.

روشی که برای آگاه شدن از قیمت روز این میوه ها در این سایت معرفی شده است بسیار متنوع است به طوری که لینک شبکه های مختلف اجتماعی در این سایت درج گردیده و مشتری از طریق آنلاین می تواند استعلام قیمت را در هر لحظه که مایل باشد انجام دهد.

در صورت عدم امکان دسترسی به اینترنت و شبکه های اجتماعی به صورت استفاده از تماس تلفنی به راحتی و در هر زمان استعلام قیمت محصول ممکن می‌شود و دیگر نیازی به حضور در محل فروش نخواهد بود که همگی این موارد به خرید ارزان تر این محصول کمک خواهند کرد زیرا نیازی به مراجعه به محل فروش نبوده و هزینه های مربوط به خرید این محصول به مقدار بسیار زیادی کاهش خواهد یافت.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.