مردی سفره یکبار مصرف دل خود را پهن کرد

توصیه سبک برای انتخاب سفره کار آسانی نیست، زیرا انتخاب زیاد است و به نظر می رسد اکثر مردم در نهایت توجه خود را به سفره های ساده نخی یا کتان معطوف می کنند و این نیز یک انتخاب مطمئن است، صرف نظر از سبکی که در خانه غالب است اما، البته، هنوز هم توصیه هایی برای انتخاب سفره خواهید یافت.
جا تختی به سبک روستیک
سفره یکبار مصرف سنین با نقش و نگار و نقوش گل، مانند گل های کوچک پراکنده ظریف یا گلبرگ های رز به رنگ قرمز یا صورتی، به خوبی با سبک رمانتیک خانه روستایی ست می شود.

رنگ‌های مدیترانه‌ای، مانند زرد روشن یا نارنجی، و همچنین سایر رنگ‌های قوی سبز یا آبی مناسب هستند و به‌ویژه با میزهای چوبی سبک هماهنگ هستند.

سفره های راه راه نیز به شیوه ای خاص زیبایی روستایی و روستایی را بیان می کنند.

سفره یکبار مصرف

سفره به سبک اسکاندیناویایی
آیا آپارتمان شما به سبک اسکاندیناویایی مبله شده است و به دنبال سفره ای مناسب هستید؟ مبلمان ساده از چوب روشن، مانند کاج یا توس، اما همچنین رنگ‌های سفید و مخصوصاً رنگ‌های پاستلی ملایم، رنگ را در اینجا ایجاد می‌کنند، زیرا آنها نمونه سبک اسکاندیناوی هستند و این جنبه ها در دکوراسیون نیز نمود پیدا می کند.

پارچه های طبیعی، مدل ها و رنگ های محدود و همچنین تضادهای قوی از طریق قرمز یا آبی، ظاهر اسکاندیناوی را کامل می کند.

با سفره های ساخته شده از پارچه های هوادار در رنگ های روشن مانند بژ، سفید، مایل به قرمز یا صورتی، طراوت و ظرافت زیادی را به میز هدیه می دهید یا می توانید قهوه ای خاکی، آبی قوی یا سبز ملایم را برای زندگی روزمره انتخاب کنید.

تابلو فرش در طراحی مدرن
سفره های رنگی ساده به خوبی با یک سبک زندگی مدرن و نسبتاً خالص سازگار است.

در اینجا می توانید رنگ مورد علاقه خود را انتخاب کنید تا با فضای داخلی مطابقت داشته باشد و در نتیجه بر سبک زندگی مدرن فردی خود تأکید کنید.

برای مثال، میز سفید را می‌توان با رنگ‌های ظریف پاستلی و همچنین با رنگ‌های قوی یا رنگ‌های تیره مانند آنتراسیت یا خاکستری پوشاند.

سفره هایی با نقش و نگار و نقوش گرافیکی نیز تصاویر زیبای بصری را برجسته می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.