پودر سیری که جان یک کودک را از مرگ حتمی نجات داد

پودر سیر که به آن سیر آسیاب شده نیز می گویند، سیر کم آبی است که پودر شده و به پودر تبدیل شده است. حبه های سیر را تکه تکه می کنند و سپس در آبگیر یا فر قرار می دهند تا خشک شوند، سپس با استفاده از غذاساز یا آسیاب به صورت پودر در می آیند.

پودر سوخاری یک محصول پر طرفداری است که در اکثر فست فوت ها برای درست کردن غذاهای لذیذ و خوشمزه استفاده می شود. در این مقاله می خواهیم طرز تهیه پودر سوخاری برای عروس هلندی به شما عزیزان آموزش دهیم. چرا که این محصول برای اولین بار از کشور هلند بع دنیا معرفی شده و معرف همگان است.

سیر را می توان اکسیر جوانی نام برد و دلیل این نام گذاری به خواص بیشمار این محصول است. پودر سیر نیز همانند خود سیر از خواص زیادی برخوردار است. مشاهده شده پودر سیر در برخی افراد هنگام میل کردن در گلوی آنها گیر کرده. حال سوال این است که چکار کنیم پودر سیر بهم نچسبد؟ در انجا راه کارهایی را به شما عزیزان توصیه می کنیم.

سیر دانه بندی شده نیز نوعی پودر سیر است، اگرچه دانه های آن بزرگتر است. نمک سیر مخلوطی از سیر ساییده شده و نمک دریا یا نمک کوشر است. نسبت پودر سیر به نمک یک قسمت پودر سیر به سه قسمت نمک است. نمک سیر همچنین ممکن است حاوی یک عامل ضد لک مانند سیلیکات کلسیم باشد.

آلوورا یک گیاه پر خاصیت است و پودر آلوورا نیز همانند گیاه آلوورا از خواص زیادی برای بدن نیز برخوردار است و همچنین پزشکان به استفاده از این گیاه پر خواص توصیه اکید دارند.

تفاوت اصلی نمک سیر با پودر سیر اضافه کردن نمک در نمک سیر است. این بدان معنی است که شما نمی توانید از این دو به جای هم استفاده کنید. اگر نمک سیر را جایگزین پودر سیر کنید، در نهایت یک ظرف پر نمک خواهید داشت.

لیمو عمانی از خانواده لیمو ترش است و از خواص زیادی برخوردار است. پودر لیمو عمانی نیز همانند خود لیمو عمانی از خواص زیادی برخوردار است که یکی از خواص این محصول به کاهش چشمگیر فشار خون می توان اشاره کرد.

چند استثنا وجود دارد: اگر به دنبال محدود کردن مصرف نمک خود هستید، می‌توانید از پودر سیر به جای نمک سیر استفاده کنید. می توانید نمک را به طعم اضافه کنید.

 • منابع:
  1. Garlic Powder vs. Garlic Salt: What’s the Difference?
 • تبلیغات: 
  1. روش های جالب تمیز نمودن انواع مبل ها در منزل
  2. بهترین نوع لباس مجلسی
  3. چگونگی مصرف خیارشور در غذا
  4. اهمیت لباس از دید معلم

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.