کارتریج برادر 2280 سرعت عمل شما را افزایش می دهد

در زمان انتشار اولیه، کتاب تا کارتریج برادر 2280 حدودی نادیده گرفته شد، تا حدی به این دلیل که کامپوبلو در زمانی که بیشتر ادبیات و فیلم های انقلاب آشکارا علیه پانچو ویلا به حاشیه رانده شد، به عنوان یک ویلیستا به حاشیه رانده شد.

با این حال، مکس پارا استدلال می‌کند که استقبال انتقادی در میان دنیای کوچک جامعه روشنفکری مکزیکوسیتی مطلوب بود و از ارزیابی سال 1935 برتا گامبوآ د کامینو نقل می‌کند که کتاب را زنده و واقعی، نفس‌گیر، سرشار از احساسات انسانی و عمیق توصیف می‌کند.

ترحم.علاوه بر این، کارتوچو به دلیل سبک متمایز و تأثیر شهادت‌دهنده‌اش، و همچنین این واقعیت که تنها تصویر مهمی از انقلاب است که توسط یک زن نوشته شده است، به طور فزاینده‌ای به‌عنوان یک اثر ادبی مهم از این دوران شناخته می‌شود.

بسیاری از منتقدان خاطرنشان کرده‌اند که (همان‌طور که ویکی اونروه می‌گوید)، این کتاب «تنها رمان انقلاب مکزیک در نسل خود است که توسط یک زن نوشته شده است.

یکی از معدود آثار یک زن برای مردانه است. زیرژانر تحت سلطه رمان انقلاب کامپوبلو تنها نویسنده زن مورد بحث در رمان اثر آنتونیو کاسترو لیال (1958-1960) و تنها نویسنده زن است که در گلچین متعارف گنجانده شده است. رمان انقلاب مکزیک (که کاسترو لیال نیز برای آن پیشگفتار ارائه کرده است).کارتریج

همانطور که ماریکروز کاسترو رایکالد اشاره می‌کند، این به تثبیت این ایده کمک کرد که زنان یا به موضوعی که با احساسات آنها بیگانه است علاقه‌مند نیستند یا نمی‌توانند متنی را تولید کنند که ارزش به خاطر سپردن داشته باشد. بنابراین به متن کامپوبلو کشیده شده اند.

در مورد میراث کتاب، و با تأکید بر ویژگی‌های گواهی‌نامه آن، جین الیزابت لاوری ادعا می‌کند که نلی کامپوبلو را می‌توان پیشرو برجسته نویسندگان گواهی‌نامه‌ای مانند النا گارو، النا پونیاتوسکا و آنجلس ماسترتا دانست.منتقد.

خورخه آگیلار مورا، از سوی دیگر، استدلال می‌کند که پدرو پارامو مشهور خوان رولفو بدون کارتوچوی نلی کامپوبلو ممکن نبود. به طور خلاصه، ما به مکانی نیاز داشتیم که بتوانیم تمام آن کارتریج های حافظه را ذخیره کنیم که حداکثر چهار مورد را روی برچسب شناسایی آنها بگذاریم.
کشور (2020)
چیزی که دوست دارم این است که همیشه کارتریج را آماده داشته باشم تا بتوانم دوباره آن را انجام دهم یا در صورت ترکیدن آن، بتوانم آن را به کارتریج دیگری برای خودم تغییر دهم.

جهان قرن بیست و یکم (1996) او کارتریج ماهی را تا کرد، با تغییر دادن آن به شانه مخالف، گاو نر را بیرون آورد و با خلق و خوی و گاوبازی، به سمت رسانه ها پیش رفت.

جهان قرن بیست و یکم (1996) بسیار خواهد بود که از این همه کارتریجی بیرون نیاید که آنچه از جمهوری باقی مانده است را منفجر کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.