کالای خواب لایکو تهران درد کمر شما را درمان می کند

شما از نکات معمول کالای خواب لایکو تهران برای خواب کافی پیروی کرده اید. شما برنامه خواب منظمی دارید، از کافئین و چرت زدن های روزانه خودداری کنید و به طور منظم ورزش کنید.

همچنین از نمایشگرهای روشن قبل از خواب اجتناب کنید و استرس را مدیریت کنید. با این حال، هفته‌هاست که خواب خوبی نداشته‌اید. آیا زمان استفاده از داروهای خواب بدون نسخه فرا رسیده است؟

در اینجا چیزی است که شما باید بدانید اگر در نظر دارید دارویی برای کمک به خوابتان در نظر بگیرید.

کمک به خواب یک درمان جادویی نیست داروهای خواب آور موجود بدون نسخه می توانند برای یک شب بی خوابی گاه به گاه موثر باشند. با این حال، چند اخطار وجود دارد.

اکثر داروهای خواب آور موجود بدون نسخه حاوی آنتی هیستامین هستند. تحمل به اثرات آرام بخش آنتی هیستامین ها می تواند به سرعت ایجاد شود. هر چه بیشتر آنها را مصرف کنید، کمتر احتمال دارد که شما را خواب آلود کنند.

علاوه بر این، برخی از داروهای کمکی خواب که بدون نسخه در دسترس هستند می توانند روز بعد احساس کسالت و ناخوشی در شما ایجاد کنند. این به اصطلاح اثر خماری است.لایکوتداخلات دارویی نیز ممکن است، و بسیاری از موارد در مورد ایمنی و اثربخشی داروهای خواب بدون نسخه موجود ناشناخته باقی مانده است.

هنگام استفاده از داروهای خواب بدون نسخه، مراحل زیر را دنبال کنید با ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود شروع کنید. از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی خود بپرسید که آیا کمک خواب ممکن است با سایر داروها یا شرایط زمینه ای تداخل داشته باشد. همچنین بپرسید چه دوزی مصرف کنید.
اقدامات احتیاطی را در نظر داشته باشید. دیفن هیدرامین و داکسیلامین برای افرادی که مشکلات سلامتی خاصی دارند، از جمله گلوکوم با زاویه بسته، زخم معده و احتباس ادراری توصیه نمی شود.

علاوه بر این، داروهای خواب برای زنان باردار یا شیرده خطراتی را به همراه دارد و ممکن است برای افراد بالای 65 سال خطراتی از جمله افزایش خطر زوال عقل داشته باشد.
روزی یک عدد مصرف کنید. داروهای خواب بدون نسخه ممکن است راه حلی موقت برای مشکلات خواب باشند. با این حال، آنها برای استفاده طولانی مدت در نظر گرفته نشده اند.
از الکل اجتناب کنید. هرگز الکل و داروهای خواب آور را مخلوط نکنید. الکل می تواند اثرات آرام بخش دارو را افزایش دهد.
مراقب عوارض جانبی باشید. هنگام مصرف داروهای خواب آور رانندگی نکنید و فعالیت های دیگری که نیاز به هوشیاری دارند انجام ندهید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.