کرگدنی که با خوردن جرم گیر سرویس بهداشتی شاخش شکست

یک محصول جرم گیر موثر باید بتواند به نقطه شیرین انجام چندین کار به خوبی دست یابد، این بدان معناست که قبل از هر چیز باید هر سطح / خاکی را که برای آن طراحی شده است به طور موثر تمیز کند.

سپس قابلیت هایی مانند قابلیت ضدعفونی کننده یا توانایی تمیز کردن سطوح مختلف با انواع مختلف خاک را به آن اضافه می کنید.

به عنوان مثال، محصولات P&G Professional’s Trusted Trio of Spic and Span®، Comet® و Mr. Clean® سه برند جرم گیر سرویس بهداشتی هستند که هر کدام روی سطوح مختلف، لکه ها را تمیز، ضدعفونی و پاک می کنند.

این نه تنها به مشتریان ما کمک می کند تا روال تمیز کردن را ساده کنند، بلکه باعث صرفه جویی در هزینه آنها هم در زمان محصول و هم در زمان کار می شود.

پس این چه چیزی به شما می دهد؟ برای شروع، به این معنی است که می توانید سطوح بیشتری را با محصولات کمتر تمیز کنید و به دلیل مقیاس / خرید عمده، معمولاً خرید یک محصول در مقادیر زیاد ارزان تر از یک دسته کامل از محصولات برای استفاده در مقادیر کم است.

همچنین یک صرفه جویی در زمان است، به عنوان یک خریدار مجبور نیستید سن و سالی را برای انتخاب محصولات صرف کنید، اما این به عنوان یک کاربر نهایی است که واقعاً مزایای آن را می بینید.

سبد نظافت شما محصولات کمتری روی خود دارد، به این معنی که حمل و نقل کمتر و جابجایی کمتر بین محصولات، با یک محصول جرم گیر، لازم نیست یک سطح را با محصولات مختلف چندین بار تمیز کنید – یک بار، با اجرای صحیح، کار انجام می شود.

همه اینها باعث بهره وری می شود که یک مزیت بزرگ دیگر یعنی پایداری را به همراه دارد، با محصولات جرم گیر، بطری های زیادی از محصول برای سفارش، ارسال یا دور انداختن ندارید، در نتیجه انرژی کمتر، CO2 کمتر، سوخت کمتر و ضایعات کمتری به همراه دارد.

محصولات جرم گیر یک مزیت دیگر به شما می دهند و این یک مزیت است، با کمک به کارکنان خود برای کارآمدتر شدن در تمیز کردن، آنها می توانند به آنها در صرفه جویی در زمان کمک کنند که به معنای بهره وری بالاتر برای هر فرد و به طور بالقوه کاهش هزینه های نیروی کار است.

هزینه های نیروی کار معمولاً 85 درصد یا بیشتر از هزینه های تمیز کردن است، هر چیزی که بتواند پرسنل نظافتی را مؤثرتر کند، می تواند یک کمک تجاری قدرتمند باشد.

به یاد داشته باشید، ما در مورد محصولات جرم گیر صحبت کردیم که به خوبی طراحی شده اند، داشتن محصولی که وعده انجام چندین کار را می دهد، اما همه آنها را ضعیف انجام می دهد، فایده ای ندارد.

بنابراین مطمئن شوید که محصولاتی که انتخاب می‌کنید از تولیدکنندگان قابل اعتماد هستند و ویژگی‌های مناسبی را برای رفع نیازهای خاص شما ارائه می‌دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.