گاوآهن مخصوص تیلرمناسب برای درد کمرتان است

این نام تجاری منحصر به فرد به این معنی بود که گاوهای دارای چندین مالک می توانستند گاوآهن مخصوص تیلر آزادانه با هم در مناطق معمولی یا باز چرای کنند. درایورها یا کابوی ها می توانند گاوها را در زمان جمع آوری برای رانندگی به بازار جدا کنند.

آهن ممکن است فراوان ترین عنصر روی زمین (از نظر وزن) باشد، اما در برنامه خوراک شما نباید آنقدر زیاد باشد. آهن به عنوان یک عنصر ضروری یا ریز عنصر طبقه بندی می شود.

به این معنی که فقط مقدار کمی مورد نیاز است اما این مقدار کم برای سلامت گله شما کاملاً حیاتی است. از نظر تغذیه، آهن چه کار می کند؟
بیشتر آهن موجود در دام شما در هموگلوبین و میوگلوبین آنها ذخیره می شود هموگلوبین پروتئین موجود در گلبول های قرمز خون که اکسیژن را از ریه ها به بافت های سراسر بدن منتقل می کند.

میوگلوبین پروتئین موجود در سلول های عضلانی که اکسیژن را در صورت نیاز ذخیره و تحویل می دهد آهن همچنین به تشکیل پروتئین‌ها و آنزیم‌های مهمی کمک می‌کند.گاو آهن

که مراکز قدرت سلول‌ها را در میتوکندری هدایت می‌کنند. از آنجایی که آهن برای عملکردهای بدن بسیار مهم است، بیایید به چگونگی اطمینان از برآورده شدن نیازهای آهن گاوهای شما نگاه کنیم.

در مراحل رشد، پایان، آبستنی و شیردهی، گاوها باید به ازای هر کیلوگرم خوراک علوفه ای که می خورند، حدود 50 میلی گرم آهن دریافت کنند. این بدان معناست که اگر یک گاو حدود 13 کیلوگرم در روز می خورد، باید روزانه 650 میلی گرم آهن مصرف کند. به گفته دانشگاه است.

گاوهای گوشتی برای رشد و تولید مثل به تعدادی مواد معدنی نیاز دارند. انتخاب مکمل معدنی مناسب برای حفظ سلامت حیوانات و رشد و تولید مثل بهینه مهم است.

از آنجایی که علوفه ها و یا غلات با کیفیت بالا می توانند بخش زیادی از مواد معدنی مورد نیاز را تامین کنند، تولیدکنندگان باید مکمل هایی را انتخاب کنند که نیازهای حیوانی را برآورده کند.

مواد معدنی که از طریق خوراک تهیه نمی شوند را می توان به راحتی و با هزینه کم با یک مکمل معدنی ساده تهیه کرد. محتوای مواد معدنی و مواد مغذی موجود در علوفه شما می تواند در طول سال متفاوت باشد. بنابراین شروع یک برنامه معدنی برای گاو راه بسیار خوبی برای پر کردن شکاف های موجود در رژیم غذایی آنها است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.