گاوآهن چهار خیش قوطی باعث مرگ دختر 3 ساله در رشت شد

مواد بادوام این شیردوش گاو برقی 25 لیتری از ساختار فولادی گاوآهن چهار خیش قوطی ضد زنگ استفاده می کند که حداقل نگهداری و حداکثر بهداشت را تضمین می کند. دستگاه شیردوشی با یک فرورفتگی درجه مواد غذایی و یک شلنگ هوای لاستیکی طراحی شده است.
ظرفیت کار بالا دستگاه شیردوشی 60 ضربان، 60 بار در دقیقه، سرعت موتور 1680 دور در دقیقه، این دستگاه شیردوشی تک گاو می تواند 5-8 گاو در ساعت شیر ​​دهد.
ایمنی و قابل حمل سر مکش شیر از جنس استنلس استیل ضخیم شیردوشی طبیعی را شبیه سازی می کند و برای گاوهای شما راحت است. فنجان مکیدن می تواند احساس دوشیدن با دست را بدون احساس درد شبیه سازی کند.

و همچنین می تواند ماساژ را بازتولید کند. مانور آسان کارکرد دستگاه شیردوشی آسان است، فقط آن را به برق متصل کنید و موتور تمام کارها را انجام می دهد، که توسط یک موتور فوق العاده آرام 1680 دور در دقیقه کار می کند. شیردوش تک گاوی با چرخ و دسته دوتایی قابل جابجایی آسان.گاو آهنبرای مصارف مختلف شیردوش سطلی برای دوشیدن گاو یا بز و غیره طراحی شده است. ساده برای کار و نگهداری، کاهش شدت نیروی کار شیردوشی، به طور گسترده در مزارع کوچک و مصارف خانگی استفاده می شود.

هنگامی که شیر پر می شود به طور خودکار کار نمی کند سطل شیر مجهز به شیر برگشتی است. بنابراین دستگاه شیردوشی با پر شدن شیر به طور خودکار از کار می افتد و از ورود شیر به پمپ جلوگیری می کند و زمان سرویس دستگاه را افزایش می دهد.عمر دستگاه سه بار افزایش یافته است.افزایش ضربان با خلاء برای جلوگیری از آسیب یا درد نوک پستان به دلیل خلاء مداوم، سیستم ضربان باعث می‌شود که پدهای نوک پستان روی و زیر نوک پستان تقریباً هر ثانیه یکبار جمع شوند تا نوک پستان ماساژ داده شود و جریان خون طبیعی حفظ شود. تجربه شیردوشی راحت و روان را برای بزهای خود فراهم کنید.
مواد ممتازدستگاه شیردوشی دارای سطل فولادی ضد زنگ است و از فولاد ضد زنگ 304 ساخته شده است، قوی و بادوام، ایمن و سازگار با محیط زیست است.
طراحی قابل حمل این کیت دستگاه شیردوش برقی از طراحی قابل حمل استفاده می کند، به اندازه کافی کوچک است تا حمل و نقل آسان را تسهیل کند. یک ابزار کمکی خوب برای کشاورزان.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.