×

 

چگونه خرید کنم

1 ورود یا ساخت حساب.
2 مشاهده سفارش.
3 پرداخت & رایگان ارسال

اگر هم مشکلی داشتید می توانید با ما در تماس باشید.

ساعات کاری

شنبه تا پنج شنبه – 9:00 تا 18:00
جمعه – 9:00 تا 14:00

فراموشی مشخصات خود؟

سوالات متداول طراحی سایت

هزینه طراحی سایت به نوع سایت و قابلیت هایی که دارد بر میگردد. به عنوان مثال هزینه طراحی یک سایت وردپرس معمولی با یک سایت وردپرس شرکتی یا فروشگاهی متفاوت است. همچنین هزینه طراحی سایت های asp اختصاصی با سئو قدرتمند از سایت های php بیشتر می باشد. جهت اطلاعات بیشتر از ریز قیمت ها به فروشگاه سایت آراد مراجعه کنید.

از زمان ثبت سفارش تا زمان تحویل سایت حداکثر یک هفته زمان می برد ولی برای قرار دادن تصاویر داخلی سایت، بستگی به شرایط خودتان دارد و اگر همه تصاویر و متن هایتان آماده باشد، کمتر از 10 روز سایتتان آماده نمایش به مخاطبین خود خواهد بود.

هر سایت بر اساس نوع فعالیتی که انجام میدهد، قابلیت هایی برای آن در نظر گرفته می شود. به عنوان مثال یک سایت می تواند قابلیت فروشگاه و معرفی محصولات برای فروش آنلاین را داشته باشد و یا گالری از محصولات را به نمایش بگذارد و همچنین در آن جستجوهایی انجام شود و یا فرم های ثبت نامی یا ثبت سفارش و هر چیزی که فکرش را کنید داشته باشد. هیچگونه محدودیتی از لحاظ قابلیت ها وجود ندارد و هرچه را که بخواهید انجام شدنی است.

مالکیت دامنه برای مشتری می باشد و مالکیت هاست برای گروه تجاری آراد است لذا شما پس از خرید دامنه، نیازی به خریداری هاست ندارید.

هاستینگ های زیادی در ایران فعالیت دارند که با قیمت های متعددی دامنه های خود را به فروش می رسانند. جهت اطلاع از این امر می توانید در گوگل عبارت "خرید دامنه ارزان" را جستجو نمایید.

سوالات متداول سئو

سئو (SEO) یا بهینه سازی موتور جستجو، مجموعه عملیاتی است که درون و بیرون سایت انجام می پذیرد تا سایت شما را به ازای عبارات جستجو شده در صفحه اول گوگل نمایش دهد.

اگر تصمیم دارید که از طریق سایت، خود یا کسب کارتان را به دیگران معرفی کرده و از این طریق درامد خود را افزایش دهید تا در بین جامعه هدفتان از اعتبار ویژه ای برخوردار گردید، می بایست که نام سایت شما به ازای عباراتی که مد نظر دارید در صفحه اول گوگل دیده شود زیرا اغلب مردم پس از جستجوی عبارتی در گوگل، تنها به سایت هایی که در صفحه اول گوگل دیده می شوند توجه دارند، لذا باید در صفحه اول گوگل دیده شوید.

پس از طراحی سایت شخصیتان، نام سایت شما در تمامی تبلیغاتی که در طرح رشد برندسازی انجام می پذیرد، به اشتراک گذاشته می شود و از آنجا که سایت شما همیشه و همه جا قابل نمایش است، موتورهای جستجو به سایت شما اعتبار بیشتری می دهند و ضمنا مجموعه ای از تکنیک ها و آموزش های تخصصی کار با سایت را به صورت رایگان تقدیم شما خواهیم کرد که با رعایت آن می توانید به سادگی در صفحه اول گوگل دیده شوید.

چنانچه نماینده گروه شرکت های آراد باشید، هزینه سئو سایت شخصی شما به صورت رایگان محاسبه می شود و شما برای اینکه در صفحه اول گوگل دیده شوید، هیچ هزینه ای پرداخت نمی کنید ولی اگر نماینده این شرکت نباشید، هزینه سئو شما بر اساس نوع سایت، نوع محصولات و خدماتی که ارائه می دهید متفاوت بوده و قیمتی حدود 2 الی 12 میلیون تومان به صورت سالیانه محاسبه می گردد.

مدت زمان اخذ جایگاه صفحه اول گوگل با نوع محصولاتی که در سایت شما معرفی می شود و میزان رقبایی که دارید رابطه مستقیم دارد و هرچه این رقبا کمتر باشند، بسیار زود صفحه اول گوگل را تسخیر می نمایید ولی در مجموع با رعایت اصول و قوانین بهینه سازی سایت که به شما آموزش می دهیم، می توانید در کمتر از 1 ماه در صفحه اول گوگل دیده شوید.

بالا